EVIL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
EVIL

FEAR NO EVIL
 
DomovDomov  PortálPortál  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Marihuana :)

Goto down 
+2
azgard1
Majki
6 posters

Užívate marihuanu???...
 Jj a rád(ale s mierou)...
 Jj ale iba občas...
 Už som to skúšal...
 Nie,ale chcem to vyskúšať...
 Chodte s tým do prdele :D...
Zobraziť výsledok
AutorSpráva
Anonymný
Anonymný




Marihuana :) Empty
OdoslaťPredmet: Marihuana :)   Marihuana :) Icon_minitimePo september 10, 2007 3:14 pm

Takze tu ma zaujima,ze ci vlastne niekto huli a aky mate nazor na to Very Happy
moj nazor...keby boh existoval a nechcel by aby boli drogy,tak by neboli Very Happy a idem si dat na to johna Twisted Evil
P.S:sluzi to len cisto informativne Very Happy ,chcem vediet akych "BAD BOYS" mame v ally lol!
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Marihuana :) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Marihuana :)   Marihuana :) Icon_minitimePo september 10, 2007 5:48 pm

devil ja ti poviem ty mas ale napady Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
Anonymn?
Anonymný




Marihuana :) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Marihuana :)   Marihuana :) Icon_minitimePo september 10, 2007 10:06 pm

preco raz za pol roka abo aj menej abo aj castejsie preco nie ci chlast abo maria co je na tom zle??? (tie halusky??? affraid )
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Marihuana :) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Marihuana :)   Marihuana :) Icon_minitimeUt september 11, 2007 3:33 pm

hej ja na tom nevidim nic zleho....kolko ludi tolko chuti lol! ale aspon to neni az tak navykove ako napr cigarety Very Happy
Návrat hore Goto down
Majki
Small Cargo
Small Cargo
Majki


Počet príspevkov : 129
Registration date : 02.08.2007

Marihuana :) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Marihuana :)   Marihuana :) Icon_minitimeUt september 11, 2007 10:09 pm

no devil takto ti poviem...chlast,cigy a trava ....take ja mozem... Very Happy
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Marihuana :) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Marihuana :)   Marihuana :) Icon_minitimeSt september 12, 2007 9:12 am

cigy jsou pro deti a trava pro negri lol!
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Marihuana :) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Marihuana :)   Marihuana :) Icon_minitimeSt september 12, 2007 2:42 pm

a chalst je pre nas Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Marihuana :) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Marihuana :)   Marihuana :) Icon_minitimeSt september 12, 2007 3:02 pm

hej hej,take dobre domace palene Very Happy alebo radsej slivovicku?Very Happy ja v tom nevidim rozdiel,ked to ma % tak sa to da pit Very Happy jj Majki suhlasim s tebou Very Happy ale tie cigarety by nemuseli byt,hnusny zlozvyk Sad
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Marihuana :) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Marihuana :)   Marihuana :) Icon_minitimeSt september 12, 2007 3:38 pm

nie nie hruska to isti elephant
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Marihuana :) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Marihuana :)   Marihuana :) Icon_minitimePo september 17, 2007 8:32 pm

no ja nefajcim, nedrogujem atp... len obcas ma velmi tlaci svatoziara Very Happy

zato ked naleju tak si troska vypijem (pokial nemusim platit Wink )

ganju som neskusal a ani neplanujem... nemam dovod Smile aj ked viem, ze to nesposobuje zavislost (ano je to fakt!) a taktiez neverim tym blbinam o "prvom kroku k tazkym drogam" (zavisi to od jednotlivca)

ja proste nespravim nieco len pre to, ze je to nelegalne a ze je to cool Wink
Návrat hore Goto down
azgard1
Small Cargo
Small Cargo
azgard1


Počet príspevkov : 108
Registration date : 10.09.2007

Marihuana :) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Marihuana :)   Marihuana :) Icon_minitimePo september 17, 2007 10:52 pm

ja proste nespravim nieco len pre to, ze je to nelegalne a ze je to cool .zero

genialne moj clovek opicit sa nemusim ani nechcem ak ju chcu fajcit druhy tak prosim no mne je to nanic. Keby sa vratim do minulosti a stretnem sa pri 1. cigarete taku si slahnem teraz mam problem prestat do ...No mozem vam len poradit chodte od to co najdalej mal som kamarata ktory zacal s travou iba relaxacne do 2. rokou bol na lieceni z tazkych drog. No zacal znovu a teraz mu chodim obcas zapalit sviecku. Niekto tu povedal ze neveri tomu- trava neskor tvrdsie a napisal " to zalezi od jednotlivca" no co ak si to prave ty? Clovek to nepochopi az kym to nezazije. MOJ NAZOR: nie nechcem drogy, keby mohol ani cigarety? priznam obcas si doprajem kvalitne domace Very Happy
Návrat hore Goto down
Nostromo
Light Fighter
Light Fighter
Nostromo


Počet príspevkov : 373
Age : 45
Location : Humenné (Brekov) (1:312:4)
Registration date : 02.10.2007

Marihuana :) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Marihuana :)   Marihuana :) Icon_minitimePi október 12, 2007 11:28 pm

Navrhujem novu temu:
Ako je to v ally s alkoholom - urcite by vyhral a s cigaretkami.
Ocakavam anketu.
lol!
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Marihuana :) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Marihuana :)   Marihuana :) Icon_minitimeSo október 13, 2007 1:09 pm

občas si vypijem ale nefajčím a ani tráva u mňa nemá šancu...nemala, nemá a ani mať nebude Smile Tak ako cigarety a drogy
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Marihuana :) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Marihuana :)   Marihuana :) Icon_minitimeSo október 20, 2007 12:59 pm

Drogy a alkohol nemusím.

Ale cigarety (kua) no co uz kazdy ma nejaky zlozvyk
Návrat hore Goto down
Nostromo
Light Fighter
Light Fighter
Nostromo


Počet príspevkov : 373
Age : 45
Location : Humenné (Brekov) (1:312:4)
Registration date : 02.10.2007

Marihuana :) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Marihuana :)   Marihuana :) Icon_minitimeSo október 20, 2007 7:55 pm

Ved sme len ludia. Ja by som hlasoval aj za kavu. Ved kazdy ma nejaky zlozvyk. tongue
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Marihuana :) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Marihuana :)   Marihuana :) Icon_minitimeSo október 20, 2007 9:40 pm

ja si vypijem kazdy piatok a sobotu a mam dobru naladu cez vykend Very Happy a cigaretky ani ma neponukajte s nimy bo vam ich hodim niekam Very Happy:D
Návrat hore Goto down
Nostromo
Light Fighter
Light Fighter
Nostromo


Počet príspevkov : 373
Age : 45
Location : Humenné (Brekov) (1:312:4)
Registration date : 02.10.2007

Marihuana :) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Marihuana :)   Marihuana :) Icon_minitimeSo október 20, 2007 10:29 pm

Cital som, ze uz robia aj mariskove vyvary. Vraj je to lepsie ako fajčenie. Nezanasaju sa ti plucia, a ked si prdnes tak aj iny z toho maju dobry pocit. Hahaha. pig
Návrat hore Goto down
Morpheus
Large Cargo
Large Cargo
Morpheus


Počet príspevkov : 234
Age : 37
Location : momentalne BA, inak BB, O-game: Zion - 1:414:10
Registration date : 05.10.2007

Marihuana :) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Marihuana :)   Marihuana :) Icon_minitimeNe október 21, 2007 11:58 am

nikdy som neskusal, a nechystam sa. alkohol je metla ludstva a raz za cas treba poriadne zamiest. to potom strasne boli hlava Suspect No Shocked , pretoze pijem len vino. ale tak 2 deci pred spanim mozem len odporucit. ale ziadne cuco, len poctive hrozno, a dobre vino si viem vychutnat
Návrat hore Goto down
Nostromo
Light Fighter
Light Fighter
Nostromo


Počet príspevkov : 373
Age : 45
Location : Humenné (Brekov) (1:312:4)
Registration date : 02.10.2007

Marihuana :) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Marihuana :)   Marihuana :) Icon_minitimeNe október 21, 2007 12:35 pm

Ale najlepsie je dobre rozkvasene vino - tzv. burciak. Slabsie natury to zaludocne nezvladnu. Odporucam modranske biele. Very Happy (Okolie Zvolena pocas trhovych dni) Laughing
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Marihuana :) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Marihuana :)   Marihuana :) Icon_minitimeNe október 21, 2007 9:37 pm

Chlapci ja už 5 rokov nepijem (1/2 deci na oslave si dam) ale alkohol je uplne na hovno. Vždy mi bolo iba zle a ja z toho nič nemam.
Návrat hore Goto down
Nostromo
Light Fighter
Light Fighter
Nostromo


Počet príspevkov : 373
Age : 45
Location : Humenné (Brekov) (1:312:4)
Registration date : 02.10.2007

Marihuana :) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Marihuana :)   Marihuana :) Icon_minitimeNe október 21, 2007 9:40 pm

Aspon reset na dva dni - lepsie ako choroba a potom aj tak vsetci vravia- ked nevies tak nepi. Very Happy
Návrat hore Goto down
Lord Phoenix

Lord Phoenix


Počet príspevkov : 8
Registration date : 29.10.2007

Marihuana :) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Marihuana :)   Marihuana :) Icon_minitimePo november 12, 2007 9:19 pm

Já hlasujem za drogy : konkrétne čokoládu........ Very Happy alkohol je debilina presne ako povedal mikub...nič z toho nemáte
Návrat hore Goto down
Nostromo
Light Fighter
Light Fighter
Nostromo


Počet príspevkov : 373
Age : 45
Location : Humenné (Brekov) (1:312:4)
Registration date : 02.10.2007

Marihuana :) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Marihuana :)   Marihuana :) Icon_minitimeŠt november 15, 2007 11:34 pm

Co ja viem tak cokolada obsahuje latku podobna endorfinu. Len vedlajsi ucinok je aj viditelni. A len kvaliten cokolady s kvalitneho kakaa su najlepsie drogy. cyclops cyclops cyclops
Návrat hore Goto down
JoPpO
Recycler
Recycler
JoPpO


Počet príspevkov : 77
Age : 31
Location : Dubnica n/V
Registration date : 08.09.2007

Marihuana :) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Marihuana :)   Marihuana :) Icon_minitimeSo január 19, 2008 9:58 pm

Fajcit pit to hey ale drogy nikdy vy debili Very Happy Wiete ake su drahe:D Kua padol mi joint Very Happy
Návrat hore Goto down
http://freevideo.cz
Nostromo
Light Fighter
Light Fighter
Nostromo


Počet príspevkov : 373
Age : 45
Location : Humenné (Brekov) (1:312:4)
Registration date : 02.10.2007

Marihuana :) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Marihuana :)   Marihuana :) Icon_minitimeNe január 20, 2008 9:33 pm

Nepijem, nefajcim, neklajem. Kua do piva mi spadla ciga.
Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Marihuana :) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Marihuana :)   Marihuana :) Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Marihuana :)
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
EVIL :: Aliancia EVIL :: Chatbox-
Prejdi na: